Продавець ТМ "CleanExpert" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
325 відгуків
АКЦИЯ!-  от 15% НА ВСЕ СРЕДСТВА ODORGONE!ПОДРОБНЕЕ
Інтернет-магазин "Клін Експерт"

Поширені питання

  • Відбілювачі, які вони бувають?

    Насамперед відбілювачі використовують для видалення плям рослинного походження. Це плями від чаю, кави, вина, трави, а так само для усунення сірого відтінку на речах білого кольору. Відбілювачі є рідкі та порошкоподібні, хлоровмісні і відбілювачі без хлору.

    Хлоровмісні відбілювачі завжди мають рідку форму і містять гіпохлорит натрію або кальцію. Вони ефективно відбілює і дезінфікують. Будучи вельми агресивними, хлоровмісні відбілювачі пошкоджують шкіру рук, знижують міцність волокон тканин, виїдають фарбу або залишають пляму в місці нанесення. Крім того вони токсичні, а застосовувати їх можна тільки для виробів білого кольору.

       Отбеливатели без хлора – это жидкие или порошкообразные средства, которые содержат «активный кислород», а точнее сильные окислители, которые при нагревании окисляют и обесцвечивают загрязнения. Кипячение с кослородосодержащими отбеливателями не уменьшают яркость изделий из хлопка или льня. Тмпература, при котрой отбеливатель без хлора наиболее эффективен, может варьироваться от 40 до 90оС, о чем всегда написано на упаковке. Обязательно нужно уточнить то, когда использовать отбеливатель: до стирки, вместе со стиральным порошком или после стирки и тщательного полоскания.

    В білизна яка сушиться на яскравому сонці під дією ультрафіолету з решти краплею води так само виділяється активний кисень, який сприяє відбілюванню.

  • Нужно ли перед стиркой замачивать белье?

       Любые изделия из текстиля дольше сохраняют вид, качество, цвет, если стираются в воде при пониженных температурах, без применения отбеливателей или без кипячения. В слабо загрязненной одежде грязь не успевает «въесться», а пятна застареть. Такая одежда не требует ни замачивания, ни предварительной стирки. Дополнительная обработка может потребоваться только при стирке очень грязных вещей или удаления стойких пятен.

    Попереднє прання – це прання, яка передує основній. При температурі 40-50проС проводиться прання з використанням, або плямовивідників, або відбілювачів, або спеціальних засобів для попереднього прання. Потім, після віджимання, речі перуться в потрібному режимі.

  • Скільки порошку для прання і якою повинна бути температура води?

    Приступаючи до прання білизни, завжди уважно читайте інструкцію по застосуванню і дозування порошку! Ефективність прання не буде краще, якщо використовувати занадто багато кошти. Але, взявши не достатню кількість засобу, бажаний результат може бути не досягнутий.
    Дозування залежить від трьох факторів:

    - вага сухого білизни, відібраного для прання;

    - ступінь і характер забруднення білизни;

    - жорсткість води.

    Температура води при пранні може варіюватися від 30 до 100проС. Відступ од рекомендованої температури прання може призвести до зниження ефективності прання або пошкодження волокон тканини, вимивання барвника або перенесення його на інші вироби. Льон і бавовна досить стійкі до високих температур і витримують кип'ятіння. Синтетичні тканини не рекомендують прати при температурі вище 50оС, а вироби з натуральних волокон вовни не слід піддавати впливу температури вище 30проС.

  • Як же простіше і швидше перейти від використання звичайних фосфатних пральних порошків до використання безфосфатних?

    Фосфатні і цеолітні пральні порошки дуже погано виполіскуються. Перше, що робить безфосфатний порошок – це видаляє залишки фосфатів з текстилю.

    Спосіб прання бесфосфатным порошком відрізняється від прання звичайним. Всі безфосфатні порошки вимагають великої кількості води. Для більшості концентрованих безфосфатних порошків достатньо 1 чайної ложки порошку на 5 л води на 1 кг білизни.

    Прати бесфосфатным порошком можна холодною, гарячою чи теплою водою.

    Після першого прання, білизна, яке стиралася раніше фосфатними порошками може придбати сіруватий або жовтуватий відтінок. Цей відтінок зникне після 3-4 циклів прання і білизна буде ідеально чистим.

  • Що вибрати для прання: порошок або гель?

    Обидва засоби забезпечують відмінний результат прання, але кожна має свої особливості:

     

    Критерій

    Порошкоподібний засіб

    Рідкий засіб

    Причина

    Ступінь забруднення і матеріал з якого виготовлено виріб

    Сильно забруднені бавовняні, лляні вироби

    Не сильно забруднені вироби з усіх видів тканин, включаючи шовк, вовну та інші делікатні тканини

    1. Температура прання порошкоподібною засобом може досягати 80оС. До складу рідких засобів входять ензими, дії яких ефективно при температурі 40-60оС. В даний час розроблені ензими, здатні не руйнуватися при температурі до 90оС. Але їх собівартість досить висока.

    2. У складі рідких засобів використовують такі групи ензимів, які не пошкоджують тендітні волокна натуральних тканин.

    3. Для зменшення жорсткості води, тобто нейтралізації солей магнію і кальцію, забезпечення м'якості тканин після прання, захисту спіралі пральної машини від накипу, замість фосфатів у пральних порошках для автоматичного прання використовують екологічно нешкідливі цеоліти, які не розчиняються у воді. Але ці речовини можуть осідати на виробах, забивати каналізаційні труби і т. п. Саме тому не рекомендують використовувати порошки для прання дитячої білизни та виробів з делікатних тканин.

    Кольорові вироби

    При пранні сортувати білизни за кольорами. Прати краще дорогими порошками.

    Можно одновременно стирать белье разных цветов, использовать при стирке в том случае, если не уверенны в степени прочности красителя.

    1. В составе должны содержаться добавки, которые минимально снимают красители. Чем выше температура стирки, тем больше красителей отделится от волокон ткани. В  жидких средств содержатся такие добавки, которые препятствуют переносу красителей. Такие добавки присутствуют и в дорогих порошках с пометкой "для цветного".

    2. Утримувати знятий барвник від осідання на волокна інших тканин, що призводить до зміни первісного кольору виробу. Таку функцію виконують полімери, які в достатній кількості є в складі рідких засобів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner